Husqvarna Automower® 305E NERA
Cena
42 990 Kč s DPH
Běžná cena
54 990 Kč s DPH
Ušetříte
22 % (12 000 Kč)
Kód produktu
9708196-11
Hmotnost
12.6 kg
Bezdrátová sekačka, který seče i okraje, pro trávníky do 900 m? Více
Husqvarna Automower® 305E NERA je bezdrátová robotická sekačka na trávníky do 900 m?. Minimalizuje potřebu zastřihovat okraje trávníku a díky funkci EdgeCut šetří čas i námahu. Bezdrátová instalace vyžaduje pokrytí Wi-Fi po celém trávníku a díky virtuálním hranicím umožněným naší satelitní technologií je instalace flexibilní a robustní.
Požadavky:
- Je potřeba pokrytí signálem Wi-Fi v celé ploše trávníku. Pokud nemáte Wi-Fi pokrytí, můžete si zakoupit sadu Automower® Connect nebo referenční stanici Husqvarna EPOS® RS1.
- Aplikace Automower® Connect. Dostupné zdarma v AppStore a Google Play.
Vše začíná v aplikaci Automower® Connect, kde vytváříte individuální a přizpůsobitelné pracovní oblasti spolu s dočasnými zakázanými zónami. Tyto úpravy lze později snadno upravit podle zahradních projektů nebo změn rozložení trávníku během sezóny.
Funkce výběru vzorů sečení vám umožní vybrat si pruhovaný, šachovnicový nebo trojúhelníkový vzor na trávníku a nabízí pracovní kapacitu 900 m?. Nebo pro povrch podobný koberci zvolte režim nepravidelného sečení, který nabízí kapacitu sečení 600 m?.
Jak funguje satelitní technologie?
Pro dosažení přesnosti v řádu centimetrů musí sekačka přijímat korekční data, která jsou poskytována přes Husqvarna Cloud bez dalších nákladů. To vyžaduje pokrytí Wi-Fi po celé trávnaté ploše a nabízí vynikající přesnost polohy, obvykle lepší než 5 cm. Pokud nemáte Wi-Fi pokrytí, můžete si zakoupit sadu Automower® Connect jako doplněk pro umožnění mobilního připojení, toto příslušenství musí nainstalovat prodejce Husqvarna. Alternativně si můžete zakoupit referenční stanici Husqvarna EPOS® RS1, samostatné řešení, které nevyžaduje připojení k internetu a poskytuje ještě vyšší přesnost polohy sekačky (kolem 2–3 cm).
Proč Husqvarna?
Jako světové špičce v robotickém sekání s více než 30 lety zkušeností nám důvěřuje více než 4 miliony zákazníků. Spoléhají se na sekačku Automower®, která jim zajistí perfektně posečený trávník 24 hodin, 7 dní v týdnu. Sekačky jsou navržené ve Švédsku a vyrobené v Evropě, takže se na ně můžete spolehnout rok co rok.
Požadavky:
- Je potřeba pokrytí signálem Wi-Fi v celé ploše trávníku. Pokud nemáte Wi-Fi pokrytí, můžete si zakoupit sadu Automower® Connect nebo referenční stanici Husqvarna EPOS® RS1.
- Aplikace Automower® Connect. Dostupné zdarma v AppStore a Google Play.
Vše začíná v aplikaci Automower® Connect, kde vytváříte individuální a přizpůsobitelné pracovní oblasti spolu s dočasnými zakázanými zónami. Tyto úpravy lze později snadno upravit podle zahradních projektů nebo změn rozložení trávníku během sezóny.
Funkce výběru vzorů sečení vám umožní vybrat si pruhovaný, šachovnicový nebo trojúhelníkový vzor na trávníku a nabízí pracovní kapacitu 900 m?. Nebo pro povrch podobný koberci zvolte režim nepravidelného sečení, který nabízí kapacitu sečení 600 m?.
Jak funguje satelitní technologie?
Pro dosažení přesnosti v řádu centimetrů musí sekačka přijímat korekční data, která jsou poskytována přes Husqvarna Cloud bez dalších nákladů. To vyžaduje pokrytí Wi-Fi po celé trávnaté ploše a nabízí vynikající přesnost polohy, obvykle lepší než 5 cm. Pokud nemáte Wi-Fi pokrytí, můžete si zakoupit sadu Automower® Connect jako doplněk pro umožnění mobilního připojení, toto příslušenství musí nainstalovat prodejce Husqvarna. Alternativně si můžete zakoupit referenční stanici Husqvarna EPOS® RS1, samostatné řešení, které nevyžaduje připojení k internetu a poskytuje ještě vyšší přesnost polohy sekačky (kolem 2–3 cm).
Proč Husqvarna?
Jako světové špičce v robotickém sekání s více než 30 lety zkušeností nám důvěřuje více než 4 miliony zákazníků. Spoléhají se na sekačku Automower®, která jim zajistí perfektně posečený trávník 24 hodin, 7 dní v týdnu. Sekačky jsou navržené ve Švédsku a vyrobené v Evropě, takže se na ně můžete spolehnout rok co rok.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Hluk | 60 dB(A) |
| Bezdrátové připojení | Bluetooth® |
| Typ akumulátoru | Lion |
| Šířka záběru | 22 cm |
| GPS sledování | Ne |
| Pracovní plocha | 900 m? |
| Alarm | Ano |
| Informační panel | Barevný displej TFT 2,8” QVGA |
| Inteligentní domácnost | Ano |
| Řízení pomocí aplikace | Automower® Connect |
| Senzor náklonu | Ano |
| Senzor pro zvednutí | Ano |
| Maximální výška sečení | 55 mm |
| Minimální výška sečení | 20 mm |
| Metoda sečení | 2 kotouče s 3 otočnými ostrými břity |
| Nabíjecí stanice | Ano |
| Kapacita akumulátoru | 2 Ah |
| Nabíjecí proud | 2.2 A |
| Vodič ohraničující smyčky | Virtuální vodič, Fyzický vodič |
| Doba sečení na jedno nabití | 50 min |
| Nastavení výšky sečení | Elektrické |
| Nízkonapěťový kabel | 10 m |
| Náhradní žací břity | 6 ks |





