HUSQVARNA AUTOMOWER® 315 Mark II
Cena
32 990 Kč s DPH
Původní cena
46 990 Kč s DPH
Ušetříte
30 % (14 000 Kč)
Kód produktu
9705268-11
Hmotnost
9.4 kg
Efficient, easy-to-handle robotic lawn mower for lawns up to 1500 m? Více
Husqvarna Automower® 315 Mark II je snadno ovladatelná robotická sekačka vhodná pro trávníky o rozloze až 1 500 m?. Díky kompaktní čtyřkolové konstrukci se můžete spolehnout, že dosáhne perfektních výsledků jak na svazích se 40% sklonem, tak v úzkých průchodech. Sekačka se snadno čistí a je vybavena ochranou před mrazem a funkcí Timer podle počasí, které upravují dobu sečení podle ročního období a v případě mrazu přeruší plán sečení. Díky tomu nedochází ke zbytečnému opotřebení trávníku. Kromě toho se sekačka v úzkých průjezdech přepíná do režimu systematického sečení, aby se snížil počet otáček a minimalizovaly stopy po kolech. Díky aplikaci Automower® Connect můžete sekačku pohodlně sledovat i ovládat pomocí chytrého telefonu.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Hluk | 60 dB(A) |
| Bezdrátové připojení | Bluetooth® |
| Typ akumulátoru | Lion |
| Šířka záběru | 22 cm |
| GPS sledování | Ne |
| Pracovní plocha | 1500 m? |
| Alarm | Ano |
| Informační panel | Monochromatický grafický displej 2,8” |
| Inteligentní domácnost | Ne |
| Řízení pomocí aplikace | Automower® Connect@Home |
| Senzor náklonu | Ano |
| Senzor pro zvednutí | Ano |
| Maximální výška sečení | 50 mm |
| Minimální výška sečení | 20 mm |
| Metoda sečení | 3 otočné žací břity |
| Nabíjecí stanice | Ano |
| Kapacita akumulátoru | 2.1 Ah |
| Nabíjecí proud | 1.3 A |
| Vodič ohraničující smyčky | Fyzický vodič |
| Doba sečení na jedno nabití | 60 min |
| Nastavení výšky sečení | Manuální |
| Nízkonapěťový kabel | 10 m |
| Náhradní žací břity | 6 ks |






