Husqvarna Automower® 535 AWD
Moderní a výkonná robotická sekačka s pohonem všech kol navržená pro profesionální použití. Sekačka zvládne posekat trávníky do 3 500 m?, vyhýbat se překážkám, pohybovat se v náročném terénu i ve svazích do 70 %. Je přizpůsobena pro veřejné instalace se zjednodušeným ovládáním pro snadnou interakci. Je vybavena funkcemi, jako je detekce objektů pomocí ultrazvukové technologie, dálkové ovládání a sledování polohy sekačky - společně s dalšími stroji vaší flotily – v aplikaci Husqvarna Fleet Services™.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Hluk | 60 dB(A) |
| Bezdrátové připojení | Bluetooth®, Celulární |
| Typ akumulátoru | Lion |
| Šířka záběru | 22 cm |
| GPS sledování | Ano |
| Pracovní plocha | 3500 m? |
| Alarm | Ano |
| Informační panel | Ne |
| Inteligentní domácnost | Ano |
| Řízení pomocí aplikace | Husqvarna Fleet Services |
| Senzor náklonu | Ano |
| Senzor pro zvednutí | Ano |
| Maximální výška sečení | 70 mm |
| Minimální výška sečení | 30 mm |
| Metoda sečení | 5 otočných žacích břitů |
| Nabíjecí stanice | Ano |
| Kapacita akumulátoru | 8.0 Ah |
| Nabíjecí proud | 7:00 dop. |
| Vodič ohraničující smyčky | Fyzický vodič |
| Doba sečení na jedno nabití | 145 min |
| Nastavení výšky sečení | Elektrické |
| Nízkonapěťový kabel | 10 m |
| Náhradní žací břity | 0 ks |


