HUSQVARNA AUTOMOWER® 560 EPOS®
Robotická sekačka bez vodičů pro efektivní komerční péči o trávník Více
Husqvarna Automower® 560 EPOS® je robotická sekačka pro efektivní komerční péči o trávník, která je ideální pro údržbu tréninkových sportovních hřišť a nejrůznějších firemních a obecních pozemků. Tento model, postavený na nové středně velké platformě a těží z 30 let inovací v oboru robotických sekaček, nabízí vysokou produktivitu, špičkové výsledky sečení a snadnou údržbu. Satelitní technologie Husqvarna EPOS® zajišťuje instalaci bez vodičů, která snižuje prostoje a umožňuje přizpůsobit si pracovní oblasti a nastavit dočasné zakázané zóny. Díky výkyvné ose předních kol robotická sekačka snadno zvládá nerovné povrchy a svahy o sklonu až 50 % (27°). Je vyžadována referenční stanice EPOS® RS5.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Hluk | 64 dB(A) |
| Bezdrátové připojení | Celulární , Bluetooth® |
| Typ akumulátoru | Lion |
| Šířka záběru | 26 cm |
| GPS sledování | Ano |
| Pracovní plocha | 12000 m? |
| Alarm | Ano |
| Informační panel | Ne |
| Inteligentní domácnost | Ano |
| Řízení pomocí aplikace | Husqvarna Fleet Services |
| Senzor náklonu | Ano |
| Senzor pro zvednutí | Ano |
| Maximální výška sečení | 60 mm |
| Minimální výška sečení | 20 mm |
| Metoda sečení | 5 otočných žacích břitů |
| Nabíjecí stanice | Ano |
| Kapacita akumulátoru | 8 Ah |
| Nabíjecí proud | 7:00 dop. |
| Vodič ohraničující smyčky | Virtuální vodič |
| Kartáčky na kola | Ne |
| Doba sečení na jedno nabití | 150 min |
| Nastavení výšky sečení | Elektrické |
| Nízkonapěťový kabel | 2 m |
| Náhradní žací břity | 0 ks |


