HUSQVARNA AUTOMOWER® 580L EPOS®
Robotická sekačka bez vodičů pro přesné sečení golfových hřišť Více
Husqvarna Automower® 580L EPOS® je výkonná robotická sekačka pro komerční péči o trávník, určená speciálně pro přesné sečení golfových hřišť. Sekačka splňuje nejvyšší nároky na četnost sečení a kvalitu trávy. Její mimořádně výkonný žací motor zajišťuje optimální výsledky sečení až od výšky sečení 10 mm, a to i v intenzivně hnojených oblastech s velmi silným růstem trávy. Satelitní technologie Husqvarna EPOS® zajišťuje instalaci bez vodičů, která umožňuje přizpůsobit si různé pracovní oblasti a nastavit dočasné zakázané zóny. Kromě toho technologie EPOS® umožňuje provzdušnění půdy do hloubky a obnovování trávníku bez rizika prostojů. V zájmu zvýšení odolnosti využívá tento model pryžové prvky určené k minimalizaci poškození při přímém zásahu golfovým míčkem. Je také vybavený aktivními kartáči kol, které optimalizují trakci. Je vyžadována referenční stanice EPOS® RS5.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Hluk | 72 dB(A) |
| Bezdrátové připojení | Celulární , Bluetooth® |
| Typ akumulátoru | Lion |
| Šířka záběru | 26 cm |
| GPS sledování | Ano |
| Pracovní plocha | 16000 m? |
| Alarm | Ano |
| Informační panel | Ne |
| Inteligentní domácnost | Ano |
| Řízení pomocí aplikace | Husqvarna Fleet Services |
| Senzor náklonu | Ano |
| Senzor pro zvednutí | Ano |
| Maximální výška sečení | 50 mm |
| Minimální výška sečení | 10 mm |
| Metoda sečení | 5 otočných žacích břitů |
| Nabíjecí stanice | Ano |
| Kapacita akumulátoru | 8 Ah |
| Nabíjecí proud | 7:00 dop. |
| Vodič ohraničující smyčky | Virtuální vodič |
| Kartáčky na kola | Ano |
| Doba sečení na jedno nabití | 120 min |
| Nastavení výšky sečení | Elektrické |
| Nízkonapěťový kabel | 2 m |
| Náhradní žací břity | 0 ks |


