Husqvarna Automower® Aspire™ R4
Robotická sekačka s možností připojení k aplikaci pro trávníky do 400 m? Více
Kompaktní robotická sekačka optimalizovaná pro sekání menších trávníků a úzkých průchodů. Sekačka Husqvarna Automower® Aspire™ R4 je vybavena ochranou před mrazem a funkcí Timer podle počasí, které upravují sečení v závislosti na počasí a zajišťuje spolehlivý provoz a optimální výsledky. S aplikací Automower® Connect získáte plnou kontrolu nad sekačkou a můžete ji spravovat a sledovat na svém mobilním telefonu. Sekačku lze také integrovat s vaší chytrou domácností, takže můžete používat hlasové ovládání pomocí Alexa nebo Google Home či využít postupů IFTTT. Skladování usnadňuje kompaktní konstrukce a přiložené háky Aspire™.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Hluk | 59 dB(A) |
| Bezdrátové připojení | Bluetooth®, Wi-Fi |
| Typ akumulátoru | Lion |
| Šířka záběru | 16 cm |
| GPS sledování | Ne |
| Pracovní plocha | 400 m? |
| Alarm | Žádný |
| Informační panel | Ne |
| Inteligentní domácnost | Ano |
| Řízení pomocí aplikace | Automower® Connect |
| Senzor náklonu | Ano |
| Senzor pro zvednutí | Ano |
| Maximální výška sečení | 45 mm |
| Minimální výška sečení | 20 mm |
| Metoda sečení | 3 otočné žací břity |
| Nabíjecí stanice | Ano |
| Kapacita akumulátoru | 2.0 Ah |
| Nabíjecí proud | 1:00 dop. |
| Vodič ohraničující smyčky | Fyzický vodič |
| Doba sečení na jedno nabití | 70 min |
| Nastavení výšky sečení | Manuální |
| Nízkonapěťový kabel | 5 m |
| Náhradní žací břity | 0 ks |







