Husqvarna TC 215T
Cena
104 990 Kč s DPH
Původní cena
112 990 Kč s DPH
Ušetříte
7 % (8 000 Kč)
Kód produktu
9707277-01
Hmotnost
257 kg
Díky efektivnímu sekání a schopnosti zvládnout úzké průchody poskytuje zahradní traktor Husqvarna TC 215T vynikající výsledky ve všech oblastech vašeho trávníku. Snadno dostupné ovládací prvky, páčky a rychle nastavitelné sedadlo přispívají k vysokému pohodlí a dobré ergonomii. Velký sběrný koš znamená delší nepřerušované sečení, než bude nutné jej vysypat. Vysypání koše je bez námahy díky asistovanému vyklápění koše, které je ovládáno pákou. Žací ústrojí o šířce 95 cm nabízí vynikající řezný výkon a umožňuje průjezdy úzkými průchody. Pružinové nastavení výšky sečení snižuje námahu obsluhy. - - Dvouválcový motor s automatickým sytičem a olejovým filtrem a robustní konstrukce s litinovými předními nápravami zajišťují spolehlivý výkon a vysokou odolnost. ROS (systém zpětného chodu) se aktivuje startovacím tlačítkem pro snadnou a rychlou aktivaci sečení vzad a zároveň minimalizuje riziko neúmyslného použití této funkce.
Parametry
| Hluk | 84 dB(A) |
|---|---|
| Objem palivové nádrže | 13 l |
| Výkon | 11.7 kW |
| Zdvihový objem | 586 cm? |
| Šířka záběru | 95 cm |
| Systém pohonu | Pohon zadních kol |
| Objem sběrného koše | 300 l |
| Zdroj energie | Benzín |
| Zapínaní žacích nožů | Elektrická spojka |
| Počet válců | 2 |
| Výrobce motoru | Husqvarna |
| Model motoru | HV 586AE |
| Výstupní výkon (kW) | 11.7 kW |


